Doprava a platba

Platba online zdarma.
Doprava po ČR nad 1000 Kč zdarma.
Doprava v Brně nad 500 Kč zdarma.
Osobní odběr v Brně zdarma.
Pečlivé EKO zabalení zdarma.

Doprava po ČR

Většina našich produktů vyžaduje kontrolovanou teplotu (nepoužíváme konzervanty a výrobky šetrně pasterujeme), a to i během přepravy k vám. Abychom zaručili, že Vaše objednávka dorazí ve stavu, ve kterém jsme ji odeslali, pro mimobrněnské objednávky využíváme spolehlivých služeb Gibon DeliveryMessenger a v případě potřeby do balíčků přibalíme znovupoužitelnou chladicí vložku IcePads. Kurýr v den dodání pošle SMS na Vaše tel. číslo s přibližnou dobou dodání a při doručení Vám zavolá. 

Objednávky expedujeme dle rozpisu dopravců, objednávky přijaté ve čtvrtek a později většinou odesíláme následující pondělí, tak abychom minimalizovali dobu objednávky v přepravě. Dopravné je účtováno 149 Kč s DPH pro objednávky do 500 Kč s DPH, 99 Kč s DPH pro objednávky od 500 Kč a nad 1000 Kč s DPH je doprava zdarma.

149 Kč s DPH

do 500 Kč s DPH

99 Kč s DPH

od 500 Kč s DPH

ZDARMA

nad 1000 Kč s DPH

EKO balení

Naše dopravní obalové materiály jsou recyklovatelné (papírové kartonové krabice, papírová páska), rozložitelné (rozložitelná škrobová extrudovaná výplň), recyklovaný papír a znovupoužitelné (ziplock sáček a chladicí Icepads). Jsme si vědomi, že převážná většina z nás část těchto obalů znovu nepoužije a neradi bychom je tak viděli někde se povalovat ještě i za pár let.

Doprava po Brně

Objednávky po Brně rozvážíme sami každou středu (objednávky přijaté do úterý včetně). Alternativně lze, po předchozí domluvě, objednávky vyzvednout na adrese Lesnická 48, Brno – Černá pole, 613 00

Velkoobchod

Pro naše velkoobchodní  zákazníky řešíme dopravu chlazeným závozem 1x týdně (Praha, Brno a další – pro aktuální trasy nás prosím kontaktujte). Pro ostatní nepokrytá místa řešíme chlazenou dopravu primárně přes Gibon Delivery, v případě, že k vám Giboni nejezdí, využíváme pak služeb Messenger kurýra s chladicími vložkami, objednávky jsou expedovány v nejkratším možném termínu. 

Naše skleněné nezálohované obaly je po domluvě možné vrátit, pro bezobalové obchody se snažíme využívat skleněné znovupoužitelné obaly či zálohované dózy s víkem (vratná záloha ve výši 150 Kč).