O nás

Objevte jak
vynikajicí
veganské produkty
mohou být.

Jídlo je radost! Tato myšlenka se odráží ve všech našich produktech a provází je od odvážných počátečních experimentů až k vám na stůl.

První impuls přišel v roce 2016, kdy jsme z vlastní zkušenosti zjistili, jak snadnější je přechod na čistě rostlinnou stravu jsou-li dostupné alternativy k produktům se živočišnou složkou. To odstartovalo naši cestu za pochopením a uchopením chutí, které nám u rostlinné stravy chyběly a stálo tak u zrodu našich produktů – důkazu toho, že jídla vytvořená pouze z rostlin jsou vynikající, vydatná a uspokojí i náročné strávníky. Před námi je stále nepřeberné množství nových chutí, kombinací a barev, a my se teprve zahříváme :).

Inspirací nám jsou nejen četné cesty po světě a zážitky z ochutnávání (nejen) pouličního jídla v různých jeho částech, ale i naše společné indicko-české kořeny.

Jsme si velice dobře vědomi toho, že se nikdo veganem nerodí, a stejně jako my má každý svojí cestu. Věříme však, že naše produkty usnadní rozhodování všem těm, kteří váhají s přechodem na rostlinnou stravu kvůli chuti či konzistenci, a že skrze naše výrobky bude jejich přerod vzrušující a plný nezapomenutelných zážitků.

Věříme, že každý talíř rostlinného jídla je krokem vpřed a zaslouží si naši plnou podporu. Jídlo za jídlem, každý může začít u sebe a změnou svého života přispět ke globálnímu posunu, ze kterého budeme nakonec profitovat všichni.